❈Reference klientů

Anna Strnadová 

Praha


Naprostá spokojenost.

Navštívila jsem Denču, protože jsem si po špatném cvičení bloknula krk a celá struktura těla zůstala nějak nakřivo.

Nejdříve jsme spolu prodiskutovali, jestli můj problém dokáže vyřešit masáž nebo mám hledat spíše fyzioterapeuta.

Masáž byla perfektní a v místech, kde jsem cítila největší bolesti, byla opravdu opatrná.

O dva dny později bolest zmizela, ramena se narovnala, takže jsem zase začala vypadat a fungovat normálně.

Takže moc Děkuji a určitě navštívím znovu!

Regina

Praha

Byla jsem u slečny Denisy na celotělové masáži, celý název zni Masáž k posíleni životni energie a moc jsem si to užila. Denisa opravdu jela poctivě cele tělo, důrazně i jemně, nic nebolelo, jen jsem některá svá zatuhlá místa cítila vice. Po masáži jsem byla nabita energii a cítila jsem se velmi dobře i další dny. Určitě si tento krásný zážitek zopakuji. Děkuji, Regina 

Aneta Nozarová

Praha

Na Denisku jsem dostala doporučení na masáž v Průhonicích. Hned vedle jógového studia můžete zažít ještě hlubší splynutí v sebe samu. Deniska používá jemnou metodu, dělá pauzy v kterých si uvědomíte, že jste v nebi. Kombinace geniálních a originálních pohybů, plynutí v čase, hudby, krásného oleje, tepla, svíčky.....nemůže být lepší začátek víkendu:). U masáže kombinuje i coaching, při kterém Vás nechá si najít odpovědi sami, velmi citlivě Vám dá prostor k objevení odpovědí v sobě. Vše velmi přirozeně a bez násilí. Děkuji moc za to a určitě brzy neviděnou🖤 Aneta

Nikolka

Dnes jsem byla u vás na úžasném rituálu Pacific, naprosto úžasný zážitek, kdy jsem se naprosto uvolnila a odpočinula. Masáž a peeling byl naprosto boží a odcházím jako znovuzrozená královna. Moc moc doporučuji a paní byla opravdu skvělá a dělá svou práci úžasné! Děkuji a znovu se vrátím.  

Wendy M.

Praha 

Ráda bych informovala o výsledku včerejší masáže, kterou jsem absolvovala v Energy Mánesova. Konečně jsem (po dlouhé době) mohla bez problému ležet, když jsem šla spát, a nemusela jsem si chodit sedat do křesla. Dnes jsem absolvovala hodinovou cestu autem a celou dobu jsem bez problému seděla a nemusela stále přesedávat z jedné půlky na druhou. Prostě vaše masáž mi velmi pomohla, moc DĚKUJI. 

Martina Limburg

Praha

Lekce jógy s Denisou mi už léta pomáhají poznávat svoje tělo a spojit se se svou duší. Vždy najdu ztracený klid a někdy, když mě trápí nějaké dilema, promluví ke mně v lekci má intuice a napoví nebo inspiruje. 


Radovan Krejčíř

Olomouc


Po konzultaci, co s problémy karpálních tunelů, mě byl doporučen Ruticelit. Již po prvních dnech pravidelného natírání úleva a klidný spánek bez trnuti rukou. Moc děkuji za radu. 

Daria

Praha

Had the most amazing and relaxing experience at Energy. 90-minute massage and a bath with rose petal just completely reset my mind. Thank you!

Jaromír 

35 let

Denisa je skvělá osobnost. Umí pečlivě naslouchat a citlivě popostrčit tam, kde jsme uvázli. Po jednom jediném sezení s ní jsem obrátil svůj život k mnohem většímu štěstí, většímu uvědomění a moje srdce se otevřelo dokořán. Stačilo, že tam byla se mnou a s její pomocí jsem viděl, co můžu dělat. Dala mi prostor, abych se rozhodl. Děkuji pěkně.

Anna Lubič 

ScioŠkoly/Olomouc

Denisko, je to obrovský dar moci se potkávat s Tebou. S člověkem, který takto rozumí tělu, jeho všemožným napojením-propojením a to na mnohých úrovních... Tvé lekce jsou jemné a velmi silné, stejně jako Ty sama. Děkuji za to co pro nás děláš, za tvé pochopení pro naše nemoci, bolesti či omezení ať tělesná (a nebo občas i ta mentální :)) ). Posouváš mě, jemně a vytrvale. Děkuji.

Denisa Vašinová

Praha

Denisa je velmi empatická a milá. Líbí se mi, jak na člověka a na jeho problémy nahlíží. Dokáže člověku opravdu pomoci. Byla jsem u ní na masáži, Shiatsu a individuálním cvičení. Vždy jsem od ní odcházela relaxovaná. Vřele doporučuji :-)

Soňa Štrupová

Manažer / Energy

Já bych své doporučení ráda ukázala na svém příběhu. :-) Patřím mezi ty, které cvičení nikdy nebavilo a brala jsem ho jako nutnost.. Pak přišly roky, kdy byla spousta práce a tak jsem už ani cvičit nechodila a kondice šla ke dnu. Když se přiblížila 40, tak mi začalo být jasné, že potřebuju pomoc. A tak jsem začla přemýšlet, čemu se věnovat.. po pár pokusech jinde, jsem zjistila, že je to i o tom člověku, který vám pomáhá.. Začala jsem hledat toho správného člověka a neřešila až tak zaměření. A pak jsem objevila Denisu (!) a už spolu cvičíme několik měsíců. Denisa je neuvěřitelně vnímavá holka..no a díky tomu ve mně začíná klíčit pocit, že pohyb nemusí být jenom dřina ale i radost. A to je pro mě "nový pocit", za který jí budu vděčná už vždycky !!!

Matyáš Rybka

Praha

Moc děkuji za otejpování kotníku. Po měsících konečně přestal bolet. :):

Mgr. Iveta Dibová

Právnička / Praha

Individuální přístup, citlivá technika, zdravá ctižádost posouvat se v oboru a nabídnout "něco" navíc. Velký profesionál! Vřele doporučuji!

Hanna

Holland

Denise is an excellent masseuse and after every session I feel fantastic! Very relaxing and healing massage 

Hana Pešková

Amazing Golf a.s.

Denisu mohu vřele doporučit, je to úžasná a velmi citlivá masérka. Již několik let si u Denisy dopřávám relaxační masáže s voňavými olejíčky. Nedávno jsem vyzkoušela i masáž Shiatsu, která mne zázračně zbavila bolesti v zádech/bedrech.Nové centrum Natura je příjemnou relaxační oázou na Vinohradech:-)

Eva Grulichová

Manažer / Kings Court hotel Praha

Doporučuji :-)

K Denisce chodím na jógu, moc si cením jejích individuálních rad, kterým se vám při lekci ve velkých skupinách nedostane. Vyzkoušela jsem poprvé i Shiatsu a všem doporučuji! Po hodince s Denčou jsem se cítila plná energie a protažená jako pár hodinách ve fitku :-)

Martina Limburg

Metodička / Jazyková škola Stories

Milá Deniso, každý den čerpám ze soukromé lekce jógy u tebe! Moje bedra toho mají pořád naloženo příliš. Ale vím aspoň, jak je prodýchat, protáhnout a promasírovat. Myslím na to, že se před samotným cvičením potřebuju zpomalit a naladit na vibrování prostoru bezprostředně kolem sebe. Vzpomínám na krásu místa a radost z cvičení s moudrou a citlivou učitelkou.   

Jana Nozarová

Moc děkuji za tejpy na kotníku! Perfektní drží nejen ony, ale i kotník. Pro zpevnění a běh naprosto ideál :) 

Pavla

Milovnice psů

Ve dnech 2-4.8.19 proběhl oblíbený relaxační víkend na Beránkově mlýně. Sešla se zde kombinace příjemného letního počasí, výborného vege menu a skvělého kolektivu. To vše s přehledem vedla úžasná lektorka Denisa. Pokud toužíte po chvíli klidu a zastavení ve shonu vřele DOPORUČUJI. 

Dana Machová

Praha

Vše, co jsem prozatím vyzkoušela u slečny Denisy bylo výborné. Masáže jsou připravené na míru každému klientovi. Nově jsem si oblíbila kombinaci hodiny individuálního cvičení Jógy a hned potom navazující Shiatsu masáže. Odcházím ze studia jako nová, rovná záda, usměvavá a po zbytek dne hodně piju vodu, aby se tělo mohlo čistit. Slečna Denisa mi poradila i některé produkty firmy Energy, které opravdu fungují. Oceňuji, že vám nic nevnucuje, ale počká, až se zeptáte sami. 

Markéta Foltánová

Absolvovala jsem u Denči celou sérii lymfatických masáží a problémy, které jsem měla už po 3. návštěvě začaly mizet. Určitě budu dál pokračovat i preventivně. Doporučuju! 

Radovan 

Brno

Pokud hledáte v Praze maséra/ku, doporučuji obrátit se právě na Denisu. Mám velmi dobré zkušenosti s různými masážemi, od terapeutických zaměřených na problémy pohybového aparátu v souvislosti s úrazy a sportováním obecně až po vyloženě relaxační a odpočinkové. Jste na správné adrese ;-)

Beny

Praha

Rád bych touto cestou poděkoval slečně Denise za její cenné rady s přípravky firmy Energy, které jsem postupem času začal užívat. Výborně mi pomáhá při nachlazení Vironal, který dokáže velmi výrazně zmírnit a zamezit onemocnění, nachlazení. Nyní používám přípravek Cytosan, který mi zase pomáhá při podzimní detoxikaci. Patřím mezi klienty, kteří jsou trochu skeptičtí k těmto formám léčby, ale musím říci, že mi Cytosan pomohl zbavit se dlouhotrvajících problémů s exémem a také mám pocit, že se cítím mnohem méně unavený. Dále bych ještě doporučil Fytomineral, který zase používám pro doplnění vitamínů, hlavně při fyzickém/psychickém vypětí. Celkově preferuji zdravější životní styl a proto se snažím v poslední době užívat přírodní produkty, které jsou dle mého názoru výrazně šetrnější k lidskému organismu. 

Michaela Furmánková 

Olomouc

Hodinu jógy s Deniskou mohu jedině doporučit...setkala jsem se nejen s profesionalním přístupem, ale hlavně s inspirativnī ženou...díky Denisce jsem odcházela domů uvolněná a s čistou myslí:) 

Radovan

Olomouc

Doporučuji vyzkoušet masérské služby slečny Denisy. Vždy příjemné jednání a šikovné ruce pomůžou od problémů.Stejně tak dobře poradí s doplňky stravy Energy.Několikrát pomohlo při nachlazení nasadit Vironal a po třech dnech došlo k rapidnímu zlepšení stavu. Vyzkoušejte a rádi se budete určitě vracet pro radu a pomoc. 

Dana

Praha

Právě jsem dorazila z rituálu pěti elementů a cítím se skvěle, tak jako po každé masáži u Denisy :o). Rituál doporučuji všem, pěkně mě uklidnil i prohřál a uvolnil. Super, díky :o) 

Jarka

Olomouc

Deniska je velmi šikovná masérka a jsem po každé moc spokojená. Všem vřele doporučuji :) 

Pavla

Olomouc

Jsem dosti konzervativní a neověřeným věcem nedůvěřuji. Slečna Krejčířová mi navrhla aplikaci přípravku AUDITRON Energy na můj dlouholetý stále se opakující problém zvaný opar. Opary na rtu mě vždy překvapí v nejméně vhodnou dobu a jejich léčba trvá několik týdnů. Po obdržení přípravku AUDITRON aplikuji ihned při prvních příznacích přímo na postižené místo 2 - 3 x denně. Již po pár aplikací příznaky mizí. Přibližně za 3 dny přestávám aplikovat a jsem bez jakýchkoliv nehezkých projevů.
Mohu všem doporučit, nyní přípravek AUDITRON spoléhám a mám vždy připravený.

Lukáš

Praha

Jednou jsem vyzkoušel a dnes už nechodím jinam. Ta holka je fakt dobrá. Doporučuju každému, kdo si chce zažít parádní relax a případně udělat něco pro své zdraví :-)

Ljuba

Manažer / Zara

Masaze doporucuju. Denisa je moc sikovna, chodim k ni pravidelne. A jsem moc spokojena. DOPORUCUJU!!! 

Pavel

Praha

Doporučuji :)
Velice příjemný a poctivý přístup spojený s citlivým dotekem a snahou hledat příčinu daného problému. Vyzkoušel jsem jak masáž, tak i yogu a bylo to prostě fajn :).

Časopis Jackie - Cesty k vnitřní Rovnováze (květen 2014)

Vnitřní klid

Člověk, to je souznění mysli a těla. Neměli bychom zanedbávat ani jedno z nich.

Mysl a tělo jsou úzce propojené. Lidské tělo je "fyzická část naší bytosti", trávíme s ním každý den, celý život. Chceme, abychom byli zdraví, vše fungovalo tak, jak má, a my byli šťastní a mohli si užívat života. Péči o tělo proto beru jako samozřejmost. Masáže jsou pro mne formou relaxace, uvolnění se, regenerace a prevence zdravotních potíží. V dnešní uspěchané době lidem dotek a dostatek odpočinku chybí a masáže jsou na to jako dělané. Poskytují úlevu a uvolnění. Pokud nás něco bolí a masáž nám to pomůže odstranit, uleví se nám i psychicky. Každá masáž, tedy i ta zaměřená hlavně na "opravu" pohybového aparátu, ovlivňuje i naši psychiku. Můžeme si vybrat masáže hlavy, antistresové, rituální a další, které pomáhají uvolnit nahromaděný stres. Velice účinné jsou také masáže reflexní a čínské; uvolňují energetické blokády v těle, které nám mohou působit problémy, a to jak na fyzické, tak na psychické úrovni. Osobně kombinuji klasické masáže s prvky masáží reflexních a čínských, protože mi to umožňuje na člověka působit podstatně intenzivněji. Zkrátka, naše tělo vypadá podle toho, jak se k němu chováme a jak o něj pečujeme. Pokud na něj nemyslíme, dá nám to náležitě najevo. Chceme-li ho udržet zdravé, je potřeba udělat si na sebe čas a věnovat se mu. Přínosem nám bude více energie, hezká postava, svěží mysl a celkové pozitivní naladění člověka.

Tři rady pro každý den:

  • Snažte se každý den najít si alespoň chvilku na relaxaci, na procházku či patnáctiminutové cvičení.
  • Poslouchejte signály svého těla a řiďte se jimi.
  • Buďte pozitivně naladěni. Vaše nálada se projeví na tom, jak se budete dlouhodobě cítit a jak bude vaše tělo vypadat.