❈Reference klientů

Anna Strnadová 

Praha


Naprostá spokojenost.

Navštívila jsem Denču, protože jsem si po špatném cvičení bloknula krk a celá struktura těla zůstala nějak nakřivo.

Nejdříve jsme spolu prodiskutovali, jestli můj problém dokáže vyřešit masáž nebo mám hledat spíše fyzioterapeuta.

Masáž byla perfektní a v místech, kde jsem cítila největší bolesti, byla opravdu opatrná.

O dva dny později bolest zmizela, ramena se narovnala, takže jsem zase začala vypadat a fungovat normálně.

Takže moc Děkuji a určitě navštívím znovu!

Josef Calta 

Praha

Deniso, mnohokráte Vám děkuji za pomoc zbavit mne vleklé bolesti ramene a lokte. Již po vaši první masáži jsem pocítil mnohonásobnou úlevu! Hlavně mohu nadále vykonávat svůj oblíbeny sport, bez fyzického omezení nebo bolesti!  Těším se na další domluvený postup. Držím vám palce ve vašich aktivitách a brzy na viděnou. Jste skvělá! Děkuji Josef 


Mensur Hamzic 

Praha

Absolutely loved the yoga weekend with her! Her energy and guidance were spot on. It was super thoughtful of her to switch between English and Czech, making sure I could follow along easily ( I was the only non Czech speaker). Really appreciated that personal touch. Thanks for making the experience so welcoming and enriching for everyone, especially for making me feel included. Looking forward to more sessions! 

Annet F.

Praha

K Denise jsem přišla na masáž s koupelí a cítila jsem se jako v peřince. Opravdu krásný prostor, citlivý přístup, v jemnosti a naslouchání potřebám klienta. Navíc mi byl nabídnut výborný čaj, který jsem si pak nahoře v obchůdku v Mánesově koupila domů. Moc doporučuji! 

Pavla

Praha


Jóga s Denisou mi ukázala nový směr, děkuju, že mohu!

 

Tereza Przybylova

Dentální hygienistka / Praha

Děkuji Denisce Krejčířové za skvělý masážní rituál v krásném uklidňujícím prostředí. Má naprosto zlaté ručičky. Z masáže jsem odcházela neskutečně uvolněná a spokojená. Moc všem doporučuji tento pocit zažít. Někdy je potřeba zvolnit a zastavit myšlenky a to se mi v její péči povedlo na 100%. Určitě se objednám na další návštěvu!

Michaela Kratochvílová

Praha 

Koučink s Denisou byl pro mě neuvěřitelně přínosná vnitřní cesta. Na začátku jsme si stanovili záměr a Denisa mě skrze trefné otázky vedla tak, že jsem si na odpovědi vlastně přišla sama. A to je podle mě to nejcennější - přijít na to, co je hluboko uvnitř sebe sama, nenechat se "narvat" do toho, co by člověk měl a není jeho cesta. Denisa používá i meditační/vizualizační techniky, což je super. Velmi si v jejím přístupu cením vytvoření bezpečného prostoru pro jakékoliv sdílení a možnost podívat se na své stinné stránky s laskavou podporou Určitě doporučuji balíček několika sezení dohromady, jsou pak vidět výsledky a člověk se opravdu posune!

Regina

Praha

Byla jsem u slečny Denisy na celotělové masáži, celý název zni Masáž k posíleni životni energie a moc jsem si to užila. Denisa opravdu jela poctivě cele tělo, důrazně i jemně, nic nebolelo, jen jsem některá svá zatuhlá místa cítila vice. Po masáži jsem byla nabita energii a cítila jsem se velmi dobře i další dny. Určitě si tento krásný zážitek zopakuji. Děkuji, Regina 

Aneta Nozarová

Praha

Na Denisku jsem dostala doporučení na masáž v Průhonicích. Hned vedle jógového studia můžete zažít ještě hlubší splynutí v sebe samu. Deniska používá jemnou metodu, dělá pauzy v kterých si uvědomíte, že jste v nebi. Kombinace geniálních a originálních pohybů, plynutí v čase, hudby, krásného oleje, tepla, svíčky.....nemůže být lepší začátek víkendu:). U masáže kombinuje i coaching, při kterém Vás nechá si najít odpovědi sami, velmi citlivě Vám dá prostor k objevení odpovědí v sobě. Vše velmi přirozeně a bez násilí. Děkuji moc za to a určitě brzy neviděnou🖤 Aneta

Nikolka

Dnes jsem byla u vás na úžasném rituálu Pacific, naprosto úžasný zážitek, kdy jsem se naprosto uvolnila a odpočinula. Masáž a peeling byl naprosto boží a odcházím jako znovuzrozená královna. Moc moc doporučuji a paní byla opravdu skvělá a dělá svou práci úžasné! Děkuji a znovu se vrátím.  

Wendy M.

Praha 

Ráda bych informovala o výsledku včerejší masáže, kterou jsem absolvovala v Energy Mánesova. Konečně jsem (po dlouhé době) mohla bez problému ležet, když jsem šla spát, a nemusela jsem si chodit sedat do křesla. Dnes jsem absolvovala hodinovou cestu autem a celou dobu jsem bez problému seděla a nemusela stále přesedávat z jedné půlky na druhou. Prostě vaše masáž mi velmi pomohla, moc DĚKUJI. 

Martina Limburg

Praha

Lekce jógy s Denisou mi už léta pomáhají poznávat svoje tělo a spojit se se svou duší. Vždy najdu ztracený klid a někdy, když mě trápí nějaké dilema, promluví ke mně v lekci má intuice a napoví nebo inspiruje. 


Radovan Krejčíř

Olomouc


Po konzultaci, co s problémy karpálních tunelů, mě byl doporučen Ruticelit. Již po prvních dnech pravidelného natírání úleva a klidný spánek bez trnuti rukou. Moc děkuji za radu. 

Daria

Praha

Had the most amazing and relaxing experience at Energy. 90-minute massage and a bath with rose petal just completely reset my mind. Thank you!

Jaromír 

35 let

Denisa je skvělá osobnost. Umí pečlivě naslouchat a citlivě popostrčit tam, kde jsme uvázli. Po jednom jediném sezení s ní jsem obrátil svůj život k mnohem většímu štěstí, většímu uvědomění a moje srdce se otevřelo dokořán. Stačilo, že tam byla se mnou a s její pomocí jsem viděl, co můžu dělat. Dala mi prostor, abych se rozhodl. Děkuji pěkně.

Anna Lubič 

ScioŠkoly/Olomouc

Denisko, je to obrovský dar moci se potkávat s Tebou. S člověkem, který takto rozumí tělu, jeho všemožným napojením-propojením a to na mnohých úrovních... Tvé lekce jsou jemné a velmi silné, stejně jako Ty sama. Děkuji za to co pro nás děláš, za tvé pochopení pro naše nemoci, bolesti či omezení ať tělesná (a nebo občas i ta mentální :)) ). Posouváš mě, jemně a vytrvale. Děkuji.

Denisa Vašinová

Praha

Denisa je velmi empatická a milá. Líbí se mi, jak na člověka a na jeho problémy nahlíží. Dokáže člověku opravdu pomoci. Byla jsem u ní na masáži, Shiatsu a individuálním cvičení. Vždy jsem od ní odcházela relaxovaná. Vřele doporučuji :-)

Soňa Štrupová

Manažer / Energy

Já bych své doporučení ráda ukázala na svém příběhu. :-) Patřím mezi ty, které cvičení nikdy nebavilo a brala jsem ho jako nutnost.. Pak přišly roky, kdy byla spousta práce a tak jsem už ani cvičit nechodila a kondice šla ke dnu. Když se přiblížila 40, tak mi začalo být jasné, že potřebuju pomoc. A tak jsem začla přemýšlet, čemu se věnovat.. po pár pokusech jinde, jsem zjistila, že je to i o tom člověku, který vám pomáhá.. Začala jsem hledat toho správného člověka a neřešila až tak zaměření. A pak jsem objevila Denisu (!) a už spolu cvičíme několik měsíců. Denisa je neuvěřitelně vnímavá holka..no a díky tomu ve mně začíná klíčit pocit, že pohyb nemusí být jenom dřina ale i radost. A to je pro mě "nový pocit", za který jí budu vděčná už vždycky !!!

Matyáš Rybka

Praha

Moc děkuji za otejpování kotníku. Po měsících konečně přestal bolet. :):

Mgr. Iveta Dibová

Právnička / Praha

Individuální přístup, citlivá technika, zdravá ctižádost posouvat se v oboru a nabídnout "něco" navíc. Velký profesionál! Vřele doporučuji!

Hanna

Holland

Denise is an excellent masseuse and after every session I feel fantastic! Very relaxing and healing massage 

Hana Pešková

Amazing Golf a.s.

Denisu mohu vřele doporučit, je to úžasná a velmi citlivá masérka. Již několik let si u Denisy dopřávám relaxační masáže s voňavými olejíčky. Nedávno jsem vyzkoušela i masáž Shiatsu, která mne zázračně zbavila bolesti v zádech/bedrech.Nové centrum Natura je příjemnou relaxační oázou na Vinohradech:-)

Eva Grulichová

Manažer / Kings Court hotel Praha

Doporučuji :-)

K Denisce chodím na jógu, moc si cením jejích individuálních rad, kterým se vám při lekci ve velkých skupinách nedostane. Vyzkoušela jsem poprvé i Shiatsu a všem doporučuji! Po hodince s Denčou jsem se cítila plná energie a protažená jako pár hodinách ve fitku :-)

Martina Limburg

Metodička / Jazyková škola Stories

Milá Deniso, každý den čerpám ze soukromé lekce jógy u tebe! Moje bedra toho mají pořád naloženo příliš. Ale vím aspoň, jak je prodýchat, protáhnout a promasírovat. Myslím na to, že se před samotným cvičením potřebuju zpomalit a naladit na vibrování prostoru bezprostředně kolem sebe. Vzpomínám na krásu místa a radost z cvičení s moudrou a citlivou učitelkou.   

Jana Nozarová

Moc děkuji za tejpy na kotníku! Perfektní drží nejen ony, ale i kotník. Pro zpevnění a běh naprosto ideál :) 

Pavla

Milovnice psů

Ve dnech 2-4.8.19 proběhl oblíbený relaxační víkend na Beránkově mlýně. Sešla se zde kombinace příjemného letního počasí, výborného vege menu a skvělého kolektivu. To vše s přehledem vedla úžasná lektorka Denisa. Pokud toužíte po chvíli klidu a zastavení ve shonu vřele DOPORUČUJI. 

Dana Machová

Praha

Vše, co jsem prozatím vyzkoušela u slečny Denisy bylo výborné. Masáže jsou připravené na míru každému klientovi. Nově jsem si oblíbila kombinaci hodiny individuálního cvičení Jógy a hned potom navazující Shiatsu masáže. Odcházím ze studia jako nová, rovná záda, usměvavá a po zbytek dne hodně piju vodu, aby se tělo mohlo čistit. Slečna Denisa mi poradila i některé produkty firmy Energy, které opravdu fungují. Oceňuji, že vám nic nevnucuje, ale počká, až se zeptáte sami. 

Markéta Foltánová

Absolvovala jsem u Denči celou sérii lymfatických masáží a problémy, které jsem měla už po 3. návštěvě začaly mizet. Určitě budu dál pokračovat i preventivně. Doporučuju! 

Radovan 

Brno

Pokud hledáte v Praze maséra/ku, doporučuji obrátit se právě na Denisu. Mám velmi dobré zkušenosti s různými masážemi, od terapeutických zaměřených na problémy pohybového aparátu v souvislosti s úrazy a sportováním obecně až po vyloženě relaxační a odpočinkové. Jste na správné adrese ;-)

Beny

Praha

Rád bych touto cestou poděkoval slečně Denise za její cenné rady s přípravky firmy Energy, které jsem postupem času začal užívat. Výborně mi pomáhá při nachlazení Vironal, který dokáže velmi výrazně zmírnit a zamezit onemocnění, nachlazení. Nyní používám přípravek Cytosan, který mi zase pomáhá při podzimní detoxikaci. Patřím mezi klienty, kteří jsou trochu skeptičtí k těmto formám léčby, ale musím říci, že mi Cytosan pomohl zbavit se dlouhotrvajících problémů s exémem a také mám pocit, že se cítím mnohem méně unavený. Dále bych ještě doporučil Fytomineral, který zase používám pro doplnění vitamínů, hlavně při fyzickém/psychickém vypětí. Celkově preferuji zdravější životní styl a proto se snažím v poslední době užívat přírodní produkty, které jsou dle mého názoru výrazně šetrnější k lidskému organismu. 

Michaela Furmánková 

Olomouc

Hodinu jógy s Deniskou mohu jedině doporučit...setkala jsem se nejen s profesionalním přístupem, ale hlavně s inspirativnī ženou...díky Denisce jsem odcházela domů uvolněná a s čistou myslí:) 

Radovan

Olomouc

Doporučuji vyzkoušet masérské služby slečny Denisy. Vždy příjemné jednání a šikovné ruce pomůžou od problémů.Stejně tak dobře poradí s doplňky stravy Energy.Několikrát pomohlo při nachlazení nasadit Vironal a po třech dnech došlo k rapidnímu zlepšení stavu. Vyzkoušejte a rádi se budete určitě vracet pro radu a pomoc. 

Dana

Praha

Právě jsem dorazila z rituálu pěti elementů a cítím se skvěle, tak jako po každé masáži u Denisy :o). Rituál doporučuji všem, pěkně mě uklidnil i prohřál a uvolnil. Super, díky :o) 

Jarka

Olomouc

Deniska je velmi šikovná masérka a jsem po každé moc spokojená. Všem vřele doporučuji :) 

Pavla

Olomouc

Jsem dosti konzervativní a neověřeným věcem nedůvěřuji. Slečna Krejčířová mi navrhla aplikaci přípravku AUDITRON Energy na můj dlouholetý stále se opakující problém zvaný opar. Opary na rtu mě vždy překvapí v nejméně vhodnou dobu a jejich léčba trvá několik týdnů. Po obdržení přípravku AUDITRON aplikuji ihned při prvních příznacích přímo na postižené místo 2 - 3 x denně. Již po pár aplikací příznaky mizí. Přibližně za 3 dny přestávám aplikovat a jsem bez jakýchkoliv nehezkých projevů.
Mohu všem doporučit, nyní přípravek AUDITRON spoléhám a mám vždy připravený.

Lukáš

Praha

Jednou jsem vyzkoušel a dnes už nechodím jinam. Ta holka je fakt dobrá. Doporučuju každému, kdo si chce zažít parádní relax a případně udělat něco pro své zdraví :-)

Ljuba

Manažer / Zara

Masaze doporucuju. Denisa je moc sikovna, chodim k ni pravidelne. A jsem moc spokojena. DOPORUCUJU!!! 

Pavel

Praha

Doporučuji :)
Velice příjemný a poctivý přístup spojený s citlivým dotekem a snahou hledat příčinu daného problému. Vyzkoušel jsem jak masáž, tak i yogu a bylo to prostě fajn :).

Časopis Jackie - Cesty k vnitřní Rovnováze (květen 2014)

Vnitřní klid

Člověk, to je souznění mysli a těla. Neměli bychom zanedbávat ani jedno z nich.

Mysl a tělo jsou úzce propojené. Lidské tělo je "fyzická část naší bytosti", trávíme s ním každý den, celý život. Chceme, abychom byli zdraví, vše fungovalo tak, jak má, a my byli šťastní a mohli si užívat života. Péči o tělo proto beru jako samozřejmost. Masáže jsou pro mne formou relaxace, uvolnění se, regenerace a prevence zdravotních potíží. V dnešní uspěchané době lidem dotek a dostatek odpočinku chybí a masáže jsou na to jako dělané. Poskytují úlevu a uvolnění. Pokud nás něco bolí a masáž nám to pomůže odstranit, uleví se nám i psychicky. Každá masáž, tedy i ta zaměřená hlavně na "opravu" pohybového aparátu, ovlivňuje i naši psychiku. Můžeme si vybrat masáže hlavy, antistresové, rituální a další, které pomáhají uvolnit nahromaděný stres. Velice účinné jsou také masáže reflexní a čínské; uvolňují energetické blokády v těle, které nám mohou působit problémy, a to jak na fyzické, tak na psychické úrovni. Osobně kombinuji klasické masáže s prvky masáží reflexních a čínských, protože mi to umožňuje na člověka působit podstatně intenzivněji. Zkrátka, naše tělo vypadá podle toho, jak se k němu chováme a jak o něj pečujeme. Pokud na něj nemyslíme, dá nám to náležitě najevo. Chceme-li ho udržet zdravé, je potřeba udělat si na sebe čas a věnovat se mu. Přínosem nám bude více energie, hezká postava, svěží mysl a celkové pozitivní naladění člověka.

Tři rady pro každý den:

  • Snažte se každý den najít si alespoň chvilku na relaxaci, na procházku či patnáctiminutové cvičení.
  • Poslouchejte signály svého těla a řiďte se jimi.
  • Buďte pozitivně naladěni. Vaše nálada se projeví na tom, jak se budete dlouhodobě cítit a jak bude vaše tělo vypadat.